Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 8 paź 2024, o 00:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Zestawienie klocków hamulcowych-nasze testy! 
Autor Wiadomość
SV Rider

Dołączył(a): 12 lut 2016, o 22:05
Posty: 1242
Lokalizacja: Roma
Płeć: mężczyzna
Moto: Sv 650 K8 Traveller
Post Re: Zestawienie klocków hamulcowych-nasze testy!
Na zdjeciu z watku Kit Basic Ohlins sa klocki Makland jescze zapakowane, powieksz i moze dopatrzysz sie czegos, jak nie to dzwon do Maklanda.
P.S. Nie zwracalem uwagi na cene skusilem sie bo bikerzy zachwalali. To byl strzal w dziesiatke.

_________________
Nec temere, nec timide.


30 mar 2017, o 23:20
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2013, o 00:50
Posty: 1975
Lokalizacja: SM
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S'99
Post Re: Zestawienie klocków hamulcowych-nasze testy!
zlyzwierz napisał(a):
Symbol tych klocków plz. :)

Jest wyszukiwarka na stronie maklanda: http://www.moto.makland.com.pl/

Ja też się przymierzam do Maklandów w DR'ce, boje się tylko, że w błocie nie dzadzą rady :/

_________________
CBR 125R '07-->SV650S '06-->DR350S '91-->RM125 '95-->SV650S '99


30 mar 2017, o 23:51
Zobacz profil WWW
SV Rider

Dołączył(a): 16 mar 2015, o 23:16
Posty: 752
Lokalizacja: EPJ
Płeć: mężczyzna
Moto: Yamaha R1 RN19 2008r
Post Re: Zestawienie klocków hamulcowych-nasze testy!
Dziaku napisał(a):
zlyzwierz napisał(a):
Symbol tych klocków plz. :)

Jest wyszukiwarka na stronie maklanda: http://www.moto.makland.com.pl/

Ja też się przymierzam do Maklandów w DR'ce, boje się tylko, że w błocie nie dzadzą rady :/


Thx, znalazłem już na alledrogo :)

_________________
SV650N K8->SV1000S K6->Yamaha R1 RN19
http://svforum.pl/viewtopic.php?f=9&t=16083&p=261516


30 mar 2017, o 23:56
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2015, o 13:32
Posty: 14
Lokalizacja: Brześć Kujawski
Płeć: mężczyzna
Moto: brak
Post Re: Zestawienie klocków hamulcowych-nasze testy!
zlyzwierz napisał(a):
Symbol tych klocków plz. :)

Do SV'ki 1000 to na przód MT-132 oraz na tył MT-33. W razie dodatkowych pytań zapraszam na PW.


Passionesuzuki napisał(a):
Zalozylem klocki Maklanda 3 miesiace temu, wczesniej jezdzilem na ferodo i musze przyznac ze roznica jest radykalna. Klocki swietnie wgryzaja sie w tarcze, sa ciche przy hamowaniu i nie psuja tarczy. Zanim zalozylem na pw i messengerze pytalem innych forumowiczow i wszyscy troje powiedzieli ze rewelacja :spoko: Proponowalem znajomym we Wloszech lecz tutaj niepotrzebnie sie przejmuja ze produkt malo znany, ze oni kupuja te z atestem (tak jakby to mialo lepsze wlasciwosci) itp... Chce dodac ze jezdze we dwojke i czesto z walizkami, niby to nie klocki na tor a przy takim obciazeniu nie czuja wcale zmeczenia. Produkt na poziomie, lub lepsze od oryginalnych a jezdzilem tez na brembo, sbs, ferodo i gwarantuje ze to bezkompromisowa swietna mieszanka. Nie wiem kto i kiedy mial problemy z maklandami i nie bede komentowal lecz teraz ten produkt jest dopracowany do perfekcji. Kontakt z producentem i potwierdzenie z jego strony ze mieszanka zostala calkowicie zmieniona nie byla klamstwem, podobno jest tam tez kevlar, jestem pozytywnie zaskoczony. Czapka z glowy przed takimi producentami ale to firma ktora testuje od lat materialy cierne wiec trudno by byla lipa. :piwo:
Orzel, Miles i ja zadowoleni, Cezar niech sie jeszcze wypowie... a tak zachwalalem ferodo nie wiedzac ze maklandy beda jeszcze lepsze!


Wow. Bardzo dziękuję za opinię :) :spoko:

_________________
Pozdrawiam
Irek

http://www.moto.makland.com.pl
Allegro
Facebook


31 mar 2017, o 09:03
Zobacz profil WWW
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2014, o 17:41
Posty: 263
Lokalizacja: UK - Hemel Hempstead
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s K5
Post Re: Zestawienie klocków hamulcowych-nasze testy!
Jakieś 5k km temu wziąłem się za wymianę klocków(przy okazji okazało się że na oryginalnych klockach miałem zrobione około 30k km i jeszcze trochę ich zostalo, widocznie poprzedni właściciel nie hamował) i postanowiłem, że zaszaleje i kupię brembo czerwone.
Już trochę na nich przejechałem i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Naprawdę dużo lepiej hamują w porownaniu do oryginalnych, pewnie tarcza na tym cierpi. Jedyne co trzeba się przyzwyczaić to, to że jak są zimne to gorzej hamują (ale wciąż bardzo dobrze), ale jak już się nagrzeja to są brzytwy. Jedyne trochę dziwne uczucie jest podczas hamowania jak są zimne. Klamke trzymasz w jednej pozycji i w miarę jak się rozgrzewają to zaczynaja mocniej hamować.
A i jak lekko hamuje to mi piszcza
Ale ogolnie polecam bardzo


23 sie 2017, o 09:09
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 12 lut 2016, o 22:05
Posty: 1242
Lokalizacja: Roma
Płeć: mężczyzna
Moto: Sv 650 K8 Traveller
Post Re: Zestawienie klocków hamulcowych-nasze testy!
Uważajcie na czerwone Brembo, mało co zostaje z tarczy a tarcze wiadomo, drogie. :smutas: :smutas:

_________________
Nec temere, nec timide.


23 sie 2017, o 20:33
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2013, o 00:50
Posty: 1975
Lokalizacja: SM
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S'99
Post Re: Zestawienie klocków hamulcowych-nasze testy!
Passionesuzuki napisał(a):
Uważajcie na czerwone Brembo, mało co zostaje z tarczy a tarcze wiadomo, drogie. :smutas: :smutas:

Tak samo złote Lucasy TRW. Generalnie wszystkie klocki spiekane ... Ekstra hamują, zwłaszcza nagrzane jak pisał kolega KrzysPL, ale tarcze znikają szybciej jak klocki.

_________________
CBR 125R '07-->SV650S '06-->DR350S '91-->RM125 '95-->SV650S '99


24 sie 2017, o 00:05
Zobacz profil WWW
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2014, o 17:41
Posty: 263
Lokalizacja: UK - Hemel Hempstead
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s K5
Post Re: Zestawienie klocków hamulcowych-nasze testy!
Osobiście wolę mieć lepsze hamulce niz oszczędzać na tarczy, zwłaszcza że różnica jest dosyć odczuwalna.
A przypomniało mi się, że w poprzedniej SVce założyłem klocki Kioto czy Koyo (najtańsze jakie są na rynku), dostałem je od poprzedniego właściciela i z ciekawości założyłem żeby zobaczyć jak to działa. Ogólnie straszne gówno, działają bardziej jako spowalniacze. Z pasażerem jest jeszcze gorzej, przy mocniejszym hamowaniu zaczynają się jakby przegrzewac i hamują jeszcze gorzej(to nie wina gotującego płynu). Jedyny ich plus to, to że są tanie.


24 sie 2017, o 09:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL