Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 22 paź 2024, o 21:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 134  Następna strona
jakie opony? 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 12:42
Posty: 3213
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650 SS
Post Re: jakie opony?
Żeby to była diablo corsa to bym doradzał wyrzucić do kosza i dopytywał który to kosz. Dojeżdżałem gorsze. Ale strada mnie nie zachwyca nawet nowa. Trochę z plastiku jest. A w takim stanie to szału ni ma.
Rozpędziłbyś się na niej do 200?

_________________
Najlepszą metodą tunningu jest obniżenie masy. Masy motocyklisty.


17 mar 2014, o 19:38
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 21:45
Posty: 771
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s k6
Post Re: jakie opony?
nie. generalnie jakos zle mi sie jezdzi na tych oponach od samego poczatku, ale nie mam jeszcze pieniedzy na nowe laczki, a i te maja jeszcze troche bieznika


17 mar 2014, o 19:44
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 12:42
Posty: 3213
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650 SS
Post Re: jakie opony?
Chcesz, to mam w garażu oponę na tył która ma chyba z 5 mm bieżnika. I jest z 1993 roku. Jeździć się na niej nie da. Ale można zrobić przegląd techniczny. ;)

_________________
Najlepszą metodą tunningu jest obniżenie masy. Masy motocyklisty.


17 mar 2014, o 20:01
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2012, o 11:15
Posty: 805
Lokalizacja: BIA
Płeć: mężczyzna
Moto: <SV650N>
Post Re: jakie opony?
ja założyłem nowe strady w tamtym roku (zmiana z fabrycznych dunlopów)...są twarde to fakt!!! ale jak się rozgrzeją to spoko trzymają...bez problemu te 200 jedziesz...a nawet w deszczu nie ma jakiejś tam specjalnej tragedii - jest stabilność i pewność...za tak niską kasę (kpl. ok 600-700) to chyba nie ma lepszych.

_________________
...najlepsze co można robić w ubraniach? szybko zaraża i wciąga ? ...


17 mar 2014, o 20:06
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2013, o 16:11
Posty: 231
Lokalizacja: Żyrardów
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2003
Post Re: jakie opony?
Genem napisał(a):
odbiegne troche od tematu, bo nie chce zebyscie mi doradzali jakie opony wybrac, ale nie chce zakladac nowego tematu.
http://img02.tablica.pl/images_tablicap ... djecia.jpg
mam podobne pekniecia na calym obwodzie opony Pirelli Diablo Strada, oponki maja 4 lata. Moze pytanie smieszne dla niektorych, ale czy takie drobne pekniecia oznaczaja, ze opona do kosza czy sie nie trzeba tym przejmowac i to normalne?


Ja osobiście jakby moja opona miała takie pęknięcia to kwalifikowałby się do wymiany, ona przecież cały czas pracuję, układa się, moim zdaniem to niebezpieczne jeździć na takiej gumie.
Piszesz ze mają 4lata, ale 4lata u Ciebie, czy dot. jest z 2010r ?


18 mar 2014, o 11:42
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 21:45
Posty: 771
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s k6
Post Re: jakie opony?
DOT jest z polowy 2010 roku. 22 albo 24 tydzien, nie pamietam dokladnie


18 mar 2014, o 18:45
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2011, o 20:43
Posty: 166
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650 N 2001
Post Re: jakie opony?
Witam,
Lata ktoś na Pirelli Diablo Rosso II, a także Dunlop Sportmax Qualifier II (chodzi o przedniego laczka), i mógłby się wypowiedzieć co do ich trwałości i zachowania. Jak się spisują w Svłach. Mam dylemat która wybrać :/

_________________
http://www.podkarpackie2oo.pl
kpir20-->>SV 650 N 2001


19 mar 2014, o 13:36
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 11:09
Posty: 1396
Lokalizacja: Pyskowice
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s '00
Post Re: jakie opony?
A moze zwroc uwage na continentala sport attack 2, ja dzis taka na tyl kupilem :)za jakis czas moze przod... naczytalem sie jak glupi testow ale cenowo Wychodzily w miare fajnie... na suchej szosie super opona na mokrym podobno slabo... ale ja niejezdze jak pada chyba ze mnie zlapie deszcz gdzies a i wtedy ostroznie jezdze... podczas testow testezy lataja na torze wiec inne maja wyobrazenie o jezdzie w deszczu :D

Najlepsza cena byla na inopony.pl

Ja teraz mialem Pirelki diablo rosso super oponka w cieple dni jednak zanim sie rozgrzala lubiala sie uslizgiwac i trzeba bylo jezdzic zawsze na oriencie. Wiec nie polecam na krotkie przeloty. Tez podczas studiowania testow zalecalali rosso 2 jako dobry zakup na tor. jednak do codziennej jazdy i torowej polecali Bridgestone S20.

Podobno Angel GT robi dobra robote z pirelli chcialem je kupic ale za kpl wychodzilo ponad 100 drozej wiec postawielm na sport attack2...

A prawda i tak bedzie taka ze testy testami a kazdy ma swoj styl jazdy jedni jak np. ja nie zamykaja opon i mozna by spytac poco ci topowo lacki jak mozesz kupic continental Motion za 350zl :D

A tak z ciekawosci ktos mial moze te Continentale Motion ???

_________________
Sprzedam czesci sv99-03, polka gorna, dolna, clipony - kierownice, przedni blotnik , tylna felga, zaciski hamulcowe przednie w razie czego prv...
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=1193766


19 mar 2014, o 16:20
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 00:11
Posty: 1192
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: Retro 7 125
Post Re: jakie opony?
kpir20 napisał(a):
Witam,
Lata ktoś na Pirelli Diablo Rosso II, a także Dunlop Sportmax Qualifier II (chodzi o przedniego laczka), i mógłby się wypowiedzieć co do ich trwałości i zachowania. Jak się spisują w Svłach. Mam dylemat która wybrać :/


Szukaj a znajdziesz, Montana i Słoniu są zadowoleni z Qualifier II. Są też dane o trwałości:
viewtopic.php?f=23&t=304&p=196447&hilit=Qualifier+II#p196447
viewtopic.php?f=23&t=304&p=136038&hilit=Qualifier+II#p136038

_________________
SV650S K6 YDV -> WR 450F
http://bikepics.com/members/tomkdgun


19 mar 2014, o 18:43
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2012, o 20:04
Posty: 337
Lokalizacja: Wielkopolskie (PSL)
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s 2000/ VFR 800
Post Re: jakie opony?
Mój Metzeler na tyle niedługo zakończy żywot więc szukam nowych opon. Jeżdżę raczej turystycznie, niezbyt agresywnie. Z racji niezbyt oszałamiającej zasobności portfela nie jestem w stanie przeznaczyć na ten cel dużej kwoty , ale nie chce kupować używek bo co nowe to jednak nowe i jest gwarancja. Szykuje jakieś 7stowek bo taniej nic nie ma :-P Waham się pomiędzy trzema -Pirelli Diablo Strada 2013, Bridgestone S20 2011 a Continental ContiSportAttack 2011. Niby Pirelli ma najświeższy dot ale cześć osób mówi że twarda jak z plastiku i ciężko rozgrzać. W testach wszystkie wypadają podobnie. d

_________________
Think before you drive-Bernie Ecclestone


20 mar 2014, o 22:06
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 11:09
Posty: 1396
Lokalizacja: Pyskowice
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s '00
Post Re: jakie opony?
Jak jezdzisz turystycznie to nie boez s20 najbardziej sie zuzywaly w testach... sport attacki mniej sie zuzywaja ja ostatnio kupilem jeszcze niedotarla pisza ze spoko opony ale tez sie lubia szybko zuzywac i po 4000 km robi sie rant na oponie ktory czuc przy jezdzie.... jak bedzie zobaczymy...

Ja na twoim miejscu kupil bym pirelli angel st podobno lepsze od strady...
jezdzielm na rosso i po 8 tys km opona ma ksztalt jak nowy smiem powiedziec ze kolejne 8 pojezdzi...
(Ps. Jak bys byl zainteresowany kupnem uzywki to oddam za rozsadne pieniadze... opona nawet niezamknieta... wyglada spo ko jeszcze duzo pojezdzi... nigdy nie palona guma ani podobne historie... zmieniam bo wsadzam kolo tylne z gsxr a tam opona jest 180...

_________________
Sprzedam czesci sv99-03, polka gorna, dolna, clipony - kierownice, przedni blotnik , tylna felga, zaciski hamulcowe przednie w razie czego prv...
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=1193766


20 mar 2014, o 22:56
Zobacz profil
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2012, o 12:56
Posty: 67
Lokalizacja: pionki
Płeć: mężczyzna
Moto: Sv1000s 2003
Post Re: jakie opony?
Ja juz zurzywam drugi komplet qualifier1 przod wytrzymuje tyl dosc szybko schodzi u mnie jakies 6 tys ale warto diablo strada sie chowa bez stresu mozna odwijac :mlotek: a qualifier2 ponoc lepszy


20 mar 2014, o 23:30
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lip 2010, o 09:24
Posty: 2373
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: CBR600RR PC40
Post Re: Odp: jakie opony?
Vioox, ja w Diablo Rosso 2 boki wykończyłem w 6kkm...

_________________
Obrazek
Motocykl w przeciwieństwie do auta w zakręcie pochyla się we właściwą stronę.


21 mar 2014, o 06:55
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 11:09
Posty: 1396
Lokalizacja: Pyskowice
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s '00
Post Re: Odp: jakie opony?
skwaro napisał(a):
Vioox, ja w Diablo Rosso 2 boki wykończyłem w 6kkm...

Ale tys jest profesjonalista moja toru nigdy niewidziala u mnie... a na ulicy ciezko tak po winklach latac pewnie nawet bym nie umial...

_________________
Sprzedam czesci sv99-03, polka gorna, dolna, clipony - kierownice, przedni blotnik , tylna felga, zaciski hamulcowe przednie w razie czego prv...
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=1193766


21 mar 2014, o 07:46
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 13 wrz 2011, o 19:00
Posty: 60
Płeć: mężczyzna
Moto: 1000S
Post Re: jakie opony?
co polecacie do sv 1000?w sezonie robię ok 3 tys km i lubię miękkie gumy,ale żeby dawały radę tez na mokrej nawierzchni

_________________
podpis...


22 mar 2014, o 11:43
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 13 maja 2013, o 15:18
Posty: 27
Lokalizacja: Toruń/Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 1999
Post Re: jakie opony?
Panowie,
jakie opony byście polecili dla początkującego, tylko turystyka, czasem z plecakiem.
Jako, że nie jestem jeszcze demonem zakrętów i uczę się dopiero przełamywać strach i odpowiednio pochylać żeby optymalnie przejechać winkiel chciałbym coś na czym czułbym się w miarę pewnie :)
Wyczytałem pobieżnie z tego tematu, bo cały nie sposób ogarnąć, że sensowny stosunek ceny do moich wymagań oferuje Pirelli, tylko pytanie:
Diablo Strada (komplet za ok 750zł) czy Angel ST (komplet za ok 850zł).
Co byście polecili?


24 mar 2014, o 10:51
Zobacz profil
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 17:22
Posty: 64
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2002
Post Re: jakie opony?
To moj drugi sezon wiec tez jestem poczatkujacy. Na poczatku chcialem zaoszczedzic na oponach i kupic diablo strada, ale tu na forum i jeszcze gdzies wyczytalem ze sa strasznie twarde, dlugo sie rozgrzewaja i w deszczu troche niebezpieczne. Plusem
Byl fakt ze pojezdzi sie na nich dluzej. Pewnie gdybym sie tu nie naczytal o tych oponach to bym je kupil z racji niskiej ceny i nie czul ze sa twarde itd. W koncu nie mam porownania jako laik ktory jezdzi drugi sezon. Diablo moglem kupic za ok 600 zl w mm motocykle w krakowie. Ostatecznie kupilem michelin pilot road 2 za rowny 1k.

Na forum sa ludzie ktorzy smigaja na diablo 6 sezon i sa zadowoleni.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


24 mar 2014, o 11:32
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2011, o 11:29
Posty: 937
Lokalizacja: W-wa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N SPRINT ST1050
Post Re: jakie opony?
mrc87 napisał(a):
Panowie,
jakie opony byście polecili dla początkującego, tylko turystyka, czasem z plecakiem.
Jako, że nie jestem jeszcze demonem zakrętów i uczę się dopiero przełamywać strach i odpowiednio pochylać żeby optymalnie przejechać winkiel chciałbym coś na czym czułbym się w miarę pewnie :)
Wyczytałem pobieżnie z tego tematu, bo cały nie sposób ogarnąć, że sensowny stosunek ceny do moich wymagań oferuje Pirelli, tylko pytanie:
Diablo Strada (komplet za ok 750zł) czy Angel ST (komplet za ok 850zł).
Co byście polecili?

miałem obie te gumy i Angel ST sprawuje się znacznie lepiej.

_________________
YAMAHA XT600 TENERE -->> SUZUKI SV650 N YDV -->> TRIUMPH SPRINT ST 1050 ABS


24 mar 2014, o 14:43
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2012, o 20:04
Posty: 337
Lokalizacja: Wielkopolskie (PSL)
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s 2000/ VFR 800
Post Re: jakie opony?
[quote="Nikes"]To moj drugi sezon wiec tez jestem poczatkujacy. Na poczatku chcialem zaoszczedzic na oponach i kupic diablo strada, ale tu na forum i jeszcze gdzies wyczytalem ze sa strasznie twarde, dlugo sie rozgrzewaja i w deszczu troche niebezpieczne. Plusem
Byl fakt ze pojezdzi sie na nich dluzej. Pewnie gdybym sie tu nie naczytal o tych oponach to bym je kupil z racji niskiej ceny i nie czul ze sa twarde itd. W koncu nie mam porownania jako laik ktory jezdzi drugi sezon. Diablo moglem kupic za ok 600 zl w mm motocykle w krakowie. Ostatecznie kupilem michelin pilot road 2 za rowny 1k.

Na forum sa ludzie ktorzy smigaja na diablo 6 sezon i sa zadowoleni.


Tez rozważałem Diablo Stradę ale w poprzednim motocyklu miałem Pilot Power i świetnie się sprawowały (przejechałem na nich co prawda tylko 3tysie więc nie bardzo mogę powiedzieć coś na temat zużycia) szybko się nagrzewały i bardzo dobrze prowadziły w zakrętach, po deszczu nie jeżdżę ale w grudniu przy temp +3 trzymały fajnie, więc jak trafiłem w dobrej cenie to od razu takie zamówiłem do obecnej maszyny.

_________________
Think before you drive-Bernie Ecclestone


24 mar 2014, o 16:10
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 13 maja 2013, o 15:18
Posty: 27
Lokalizacja: Toruń/Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 1999
Post Re: jakie opony?
Dobra w związku z powyższymi odpowiedziami, krótka piłka.

Angel ST czy Pilot Power?
Cena za oba zestawy jak widzę w necie jest podobna więc byłoby lepsze dla świeżaka aby czuć się pewnie w zakrętach?
Proszę o radę:)


24 mar 2014, o 22:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 134  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL