Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 22 paź 2024, o 22:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 134  Następna strona
jakie opony? 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:59
Posty: 3102
Lokalizacja: Warta, łódzkie
Płeć: mężczyzna
Moto: różne
Post Re: jakie opony?
lasooch napisał(a):
Wiem, że kilka osób używa BT023. Napiszcie coś proszę o tej gumie :P Będę niedługo kupować komplet opon do sztormiaka. Na chwilę obecną waham się między road smart'ami i właśnie BT 023.


Ja mam, ale zrobiłem dopiero jakieś 500km od początku sezonu więc prawie nic nie mogę powiedzieć. Narazie jestem troszkę niezadowolony jeśli chodzi o zimną oponę - łapie uślizgi. Raz dość mocno tył mi odjechał przy ruszaniu ze skrzyżowania(skręt w lewo) (po 1km jazdy), i wcale ostro nie ruszałem. Drugi uślizg złapałem wczoraj, przy ruszaniu z parkingu, nie mocno ale było czuć, że coś się dzieje, po chwili celowo wprowadziłem ją w uślizg w celu sprawdzenia co i jak. Ale przynajmniej nie ślizga się podczas przyśpieszania na wprost, jak to na D220 się zdarzało. Druga rzecz to taka, że na Dunlopie bardziej wyczuwalne i kontrolowane były uślizgi, na Bridgestonie zorientowałem się, że coś się dzieje gdy tył odjechał już ładny kawałek. Ale temperatury oscylowały w okolicach 10-15 stopni, mam nadzieję, że gdy zrobi się cieplej będzie dobrze. Po nagrzaniu opony jest już ok, trzyma nieźle choć nie było okazji szybciej polatać. Zwrotność nawet dobra. Bieżnik wygląda na taki, który będzie dobrze odprowadzał wodę nie powodując jednocześnie przyśpieszonego zużycia. Mam nadzieję, że na Wielkanoc zrobi się ciepło i będę miał czas przetestować tą oponkę, wtedy zdam Ci dokładną relację. Chyba że już na dniach musisz zmieniać oponki.


11 kwi 2011, o 18:44
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Re: jakie opony?
Nie, nie aż tak na dniach. Tylna ma 3mm, przednia tyle samo lub ciut mniej. Polatam jeszcze trochę na nich i pewnie gdzieś za miesiąc kupię, akurat na wakacje będą nowe gumki :) Więc wszelkie recenzje miło widziane :spoko:
PęDZEL napisał(a):
Lasooch jeżeli chcesz dobre oponki to najlepiej jakbyś się rozejrzał za Continental'ami RoadAttack lub Michelin Pilot Road. Roadsmart'y są troszkę przereklamowane, tzn. na początku jak są nowe trzymają rewelacyjnie ale z biegiem nawijania kilometrów tracą na własnościach, o BT023 nic narazie Ci nie powiem.

Pilot road'y znam, miałem :) Też je biorę pod uwagę, występują w rozmiarze na przód i tył. Continental robi specjalną oponę do sztormiaka - trail attack, ale to mało udany model, źle współpracuje z v-stromem i łapie shimmę przy ok. 80km/h. Road attack ma bardzo podobny bieżnik, więc raczej nie zaryzykuję :/

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


11 kwi 2011, o 19:18
Zobacz profil
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2011, o 17:30
Posty: 90
Lokalizacja: Piastów
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S K6
Post Re: jakie opony?
Słoniu napisał(a):
St@nley napisał(a):
Ja na pierwszej lepszej polskiej stronie używając google znalazłem komplet Qualifer II do małej SV za 777zł + 30zł przesyłka. Więc to chyba najlepsza cena? ;)

Ta cena pasuje bardziej do Qualifierów I...podaj stronę, przyjrzymy się.

Jak dla mnie ceny w tym sklepie są bardzo interesujące aż się zacząłem zastanawiać czy czasem nie są cenami netto?
http://opony.autoduet.pl/dunlop-tl-spma ... zr17-69w1/
http://opony.autoduet.pl/dunlop-tl-spma ... zr17-55w1/

_________________
Jutro to dziś tyle, że jutro...


11 kwi 2011, o 20:28
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 17:30
Posty: 5353
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: mężczyzna
Moto: H2 / RSV4 Factory
Post Re: jakie opony?
SZOK SZOK SZOK! :bojesie:


11 kwi 2011, o 20:55
Zobacz profil
erotoman-gawędziarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:34
Posty: 3871
Lokalizacja: Otwock
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000N 2004
Post Re: jakie opony?
bratek napisał(a):
Nie będę dyskutował dalej, bo wcale nie palnąłem głupoty tylko wyraziłem swoje zdanie...

A moje twierdzenie opieram na wypadku, którego nie przeżył mój kolega... a jeździł właśnie na oponach potorowych.

Proszę o poszanowanie dla zdania mojego oraz innych użytkowników wypowiadających się na forum - uważam że tutaj jest rola dla Admin'a!!!

A jak ktoś chce mnie zrugać to najpierw zapraszam "na zewnątrz" to będziemy mogli wyjaśnić różnice zdań... nie będę pozwalał aby ktoś mówił że palnąłem głupotę czy nie mam pojęcia, bo za dużo widziałem i nie mam 15 lat aby "pierwszy lepszy z za winkla" próbował mi napluć w twarz.

Mimo wszystko miłego dnia szanowni koledzy.


Ja tam Cię nie rugam, a nawet zwróciłem uwagę Dono za ostry język.
Tak, jestem z administracji tego forum (możesz to sprawdzić na głównej stronie).
Nie mam zamiaru nigdzie "na zewnątrz" wyjaśniać z Tobą żadnych spraw, i też nie mało widziałem, nie mam 15 lat i nie jeżdżę od paru miesięcy, roku czy 5 lat ale dużo dużo dłużej. Nie tylko ty masz doświadczenie w życiu.

Poza tym chłopaki mają rację co do potorówek moim zdaniem, ale nie zabraniam Ci wygłaszać swojego. To wolne forum (takie było z założenia kiedy powstawało, i takie pozostanie), także pisz co Ci ślina na język przyniesie, byle nie obraźliwie. Jak będziesz pisał obraźliwie i odgrażał się, to twoje posty będą kasowane a Ty dostaniesz bana (na tym się skończy). Na razie nikt nie dostał bana na tym forum i nie zanosi się na to, bo nikt tego nie chce robić ;)

@ Dono, jak chcesz wytknąć komuś błędy, to rób to ze "smakiem" a nie wal prosto z mostu ;) bo potem mogą być jakieś dąsy.

_________________
SVNERWUS


11 kwi 2011, o 23:24
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 17:30
Posty: 5353
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: mężczyzna
Moto: H2 / RSV4 Factory
Post Re: jakie opony?
Te nerwy to przez pogodę. Bratajmy się w bólu :spoko:


11 kwi 2011, o 23:29
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:59
Posty: 3102
Lokalizacja: Warta, łódzkie
Płeć: mężczyzna
Moto: różne
Post Re: jakie opony?
Razor, chciałem tylko zauważyć, że mój post był napisany na poziomie Bratka. Wsadzajmy do pierdla za sprzedawanie gówna = wsadzajmy do pierdla za pier****nie głupot.


11 kwi 2011, o 23:38
Zobacz profil WWW
erotoman-gawędziarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:34
Posty: 3871
Lokalizacja: Otwock
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000N 2004
Post Re: jakie opony?
Spoko, ja tam się w temacie nie odzywam i nie komentuje przecież :)
Ja jestem człowiek spokojny i nie lubię kłótni (nawet nie związanych ze mną) dlatego ich nie toleruję, i dlatego też jak znajduję zgrzyty to gaszę je w zarodku ;) Zresztą to (obrazy, kłótnie) jest w regulaminie napisane, a ja go tylko pilnuję :P

_________________
SVNERWUS


11 kwi 2011, o 23:51
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2010, o 01:09
Posty: 103
Lokalizacja: Pruszcz Gd.
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650SK4
Post Re: jakie opony?
Razor, czujesz władzę ? :)

EDIT:
Co myślicie o dunlop sportmax mutant?

_________________
aka. Hiszpan || Shit Happens


Ostatnio edytowano 12 kwi 2011, o 16:20 przez Maik, łącznie edytowano 1 raz



12 kwi 2011, o 12:03
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 11:02
Posty: 133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650SA K7
Post Re: jakie opony?
Razor napisał(a):
Spoko, ja tam się w temacie nie odzywam i nie komentuje przecież :)
Ja jestem człowiek spokojny i nie lubię kłótni (nawet nie związanych ze mną) dlatego ich nie toleruję, i dlatego też jak znajduję zgrzyty to gaszę je w zarodku ;) Zresztą to (obrazy, kłótnie) jest w regulaminie napisane, a ja go tylko pilnuję :P

Biorąc pod uwagę jeszcze "stare" forum to ta wypowiedź troszkę "kąsa" hipokryzją... no chyba że powoli dorastasz ;)

_________________
SV 650 SA K7 ABS
www.klimatyzator.waw.pl


12 kwi 2011, o 14:01
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 18:58
Posty: 475
Lokalizacja: Skierniewice
Płeć: mężczyzna
Moto: ...
Post Re: jakie opony?
Co powiecie o oponach HEIDENAU? Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenie? Ostatnio się trochę zaroiło od modelu K80 na allegro w dobrej cenie.

_________________
One love, one passion - only motorcycles!


12 kwi 2011, o 18:59
Zobacz profil
erotoman-gawędziarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:34
Posty: 3871
Lokalizacja: Otwock
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000N 2004
Post Re: jakie opony?
To nie władza, tylko porządek. Sprawa toczy się nie o ustrój forum, tylko o opony, więc hipokryzji swojej w tym nie widzę ;P a o podział władzy na starym forum nie tylko ja walczyłem ;) tak na prawdę to ja jestem spokojny człowiek, tylko nie lubię frajerów (mr. K) :->
Poza tym ja tu tylko sprzątam i pilnuję porządku, i każde zgrzyty gaszę w zarodku tak jak pisałem, ale publicznie - co znaczy, że odsyłam na zainteresowanych do komunikacji w w tej sprawie przez PM. Czy ktoś z kimś koty drze - nie moja sprawa, ale proszę nie publicznie :)

Koniec OT na ten temat, bo to wątek o oponach przecież ;)

_________________
SVNERWUS


12 kwi 2011, o 20:34
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 11:02
Posty: 133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650SA K7
Post Re: jakie opony?
Razor napisał(a):
To nie władza, tylko porządek. Sprawa toczy się nie o ustrój forum, tylko o opony, więc hipokryzji swojej w tym nie widzę

Razor napisał(a):
Ja jestem człowiek spokojny i nie lubię kłótni

Hi Hi...i naucz się czytać ze zrozumieniem, bo ja o oponach nie pisałem tylko o Tobie :->

_________________
SV 650 SA K7 ABS
www.klimatyzator.waw.pl


12 kwi 2011, o 20:52
Zobacz profil
erotoman-gawędziarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:34
Posty: 3871
Lokalizacja: Otwock
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000N 2004
Post Re: jakie opony?
Ty też się naucz czytać ze zrozumieniem, bo odpisałem Ci na to :P

Cytuj:
...tak na prawdę to ja jestem spokojny człowiek, tylko nie lubię frajerów (mr. K) :->

_________________
SVNERWUS


12 kwi 2011, o 21:15
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 11:02
Posty: 133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650SA K7
Post Re: jakie opony?
Razor napisał(a):
Ty też się naucz czytać ze zrozumieniem, bo odpisałem Ci na to :P

Cytuj:
...tak na prawdę to ja jestem spokojny człowiek, tylko nie lubię frajerów (mr. K) :->

Czyli czekamy aż dorośniesz... :mrgreen:

_________________
SV 650 SA K7 ABS
www.klimatyzator.waw.pl


12 kwi 2011, o 21:25
Zobacz profil
erotoman-gawędziarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:34
Posty: 3871
Lokalizacja: Otwock
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000N 2004
Post Re: jakie opony?
Oj, to długo poczekacie obywatelu, bo nie zanosi się bym go polubił, a przez to poczuł się jakiś doroślejszy ;)

W ogóle co to za głupie myślenie, że jak go polubię to będę dorosły? Cała administracja i rzesza Userów tego forum widać dla Ciebie to gówniarze, heh ;)

_________________
SVNERWUS


12 kwi 2011, o 21:49
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2010, o 21:18
Posty: 865
Płeć: mężczyzna
Post Re: jakie opony?
Gumy z jakimi się już spotkałem:
Michelin Pilot Sport* - całkiem dobre gumy bardzo dobrze trzymają się w zakrętach i dość szybko się nagrzewają gorzej na mokrym ale też nie ma co narzekać
Michelin Pilot Power* - jak dla mnie najlepsze gumy jakie miałem świetnie trzymają się na suchym bardzo szybko się nagrzewają i na mokrym też jest dobrze :) jedyny minus to taki że szybko się zużywają ale coś za coś.
Michelin Pilot Road* - jak dla mnie wszystko dobrze ale Pilot Sport ma jednak przewagę we wszystkim od tej gumy. Ta się wolniej nagrzewa i gorzej się trzyma na suchym i mokrym.
Continental Road Attack - bardzo dobre gumy mógłbym przyznać że nawet lepsze jak Pilot Sport
Continental Sport Attack - również świetne oponki rzekłbym coś jak Pilot Power tylko na mokrym gorzej się od nich sprawują.
Jeździłem jeszcze na 2-3 różnych Metzelerach obecnie nie pamiętam nazwy ale wiem że gum z tej firmy nie kupię.

Opony z * kupowałem nowe komplety na reszcie to miałem opony mieszane czyli inny przód i inny tył. Ogólnie polecam i to bardzo Pilot Power oraz Sport Attack jak dla mnie najlepsze opony na jakich jeździłem i obecnie tylko do takich się ograniczam więcej gum chyba testował nie będę poza tym że chce kupić Michelin Pilot Power 2CT (będą zaraz jak skończą się moje nówki Pilot Road) na próbę czy będzie duża różnica i może właśnie jakieś potorowe gumy.


12 kwi 2011, o 23:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 18:58
Posty: 475
Lokalizacja: Skierniewice
Płeć: mężczyzna
Moto: ...
Post Re: jakie opony?
Ponowię pytanie o HEIDENAU K80, bo Panowie się troszkę popstrykali i temat został odsunięty. Jak ktoś może się podzielić opiniami to chętnie poczytam.

_________________
One love, one passion - only motorcycles!


13 kwi 2011, o 19:33
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:59
Posty: 3102
Lokalizacja: Warta, łódzkie
Płeć: mężczyzna
Moto: różne
Post Re: jakie opony?
Heidenau miałem tylko w simsonach, sprawowały się ok, ale nie wiem czy to akurat dobre porównanie. Bo dwudziestoletni Pneumant też był ok. Raczej wiele osób nie jeździło na nich, ale możesz wypróbować, zwróć tylko uwagę na nośność i indeks prędkości. Jednak w tej kasie naprawdę można znaleźć markowe, sprawdzone opony, ale czemu by nie przetestować również Heidenau.


13 kwi 2011, o 19:54
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 17:42
Posty: 306
Lokalizacja: ok. Oświęcimia
Płeć: mężczyzna
Moto: XT 600
Post Re: jakie opony?
Miałem podobną Heidenau w Gs'ie na przodzie. Była nowa, więc nie miałem powodów żeby na nią narzekać. Myślę że każda nowa guma po lekkim rozgrzaniu będzie się dobrze trzymać, ale też sportowych osiągów nie ma co od nich wymagać.


13 kwi 2011, o 20:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 134  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL